Bogata gama rowerów Cannondale

Bogata gama rowerów Cannondale

Istnieje wiele rodzajów rowerów różniących się rozmiarem, kształtem i przeznaczeniem w gamie Cannondale. Najpopularniejszym typem jest rower górski. To rower, który został zaprojektowany do jazdy w terenie, ale może być również używany na utwardzonych drogach. Rowery górskie są zazwyczaj wykonane z lekkich materiałów, takich jak aluminium, włókno węglowe lub tytan. Istnieją również rowery miejskie przeznaczone do użytku miejskiego oraz rowery szosowe przeznaczone do ścigania się po utwardzonych drogach.

Spektrum pozycji w gamie rowerów Cannondale

Rower górski Cannondale to rodzaj roweru przeznaczonego do jazdy w terenie i używanego głównie na szlakach lub nieutwardzonych ścieżkach, a jednocześnie w razie potrzeby nadaje się do użytku na utwardzonych drogach. Rowery górskie mają opony z guzkami, które dobrze trzymają się w luźnym błocie lub piasku, i często mają widelce amortyzowane z przodu i z tyłu, aby amortyzować wstrząsy Rowery górskie to najpopularniejszy rodzaj rowerów. Są bowiem znane ze swojej wytrzymałości i wszechstronności.

Rowery miejskie Cannondale to hybryda rowerów górskich i szosowych. Mają zrelaksowaną pozycję do jazdy, płaską kierownicę i szersze opony na miejskie ulice. Rowery szosowe zaś mają bardziej aerodynamiczną pozycję do jazdy z opadającą kierownicą i wąskimi oponami, które zapewniają szybsze poruszanie się po drogach. Rowery Cannondale można zobaczyć pod adresem https://www.greenbike.pl/cannondale-m-39.html.

rower od firmy cannondale

Cannondale to marka godna zaufania

Rowery górskie są zwykle używane do aktywności terenowych, takich jak trasy rowerowe, drogi gruntowe i jazda po trudnym terenie. Rowery szosowe są zaprojektowane z myślą o prędkości na utwardzonych nawierzchniach. Rowery miejskie Cannondale są zazwyczaj zaprojektowane do użytku w mieście i zawierają takie elementy, jak błotniki, kosze i lekkie ramy, jakie przydają im praktyczności.