Polskie rowery Kross


Rowery Kross są niezwykle cenioną i popularną marką rowerów w Polsce. Firma powstała w 1990 roku w Przasnyszu i początkowo sprzedawała rowery pod nazwą Grand, aby 13 lat później wprowadzić na rynek rowery pod nazwą Kross.

Szeroka gama produktów

Rowery Kross można znaleźć w każdej półce cenowej. Producent tworzy zarówno niedrogie rowery do codziennego użytku przy dojazdach do pracy lub na rodzinne wycieczki rekreacyjne, jak i profesjonalne rowery do zadań specjalnych.

Szeroka gama kolorystyczna dostępnych ram z pewnością ucieszy każdą kobietę. Firma Kross sprzedaje także rowery dziecięce w wielu kolorach.

Szosowe rowery

Firma oferuje między innymi wysokiej jakości rowery szosowe, które są niezwykle cenione przez znawców. Najdroższe, ale również najlepsze modele rowerów szosowych są stworzone z karbonu.

Dla kolarzy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z jazdą na rowerze, w ofercie firmy można znaleźć również nieco tańsze modele startowe.

Rowery górskie

W ofercie firmy można znaleźć zarówno damskie, jak i męskie rowery górskie. Część modeli posiada pełne zawieszenie, a tańsze rowery – wyposażone są tylko w przedni amortyzator.

Rowery górskie stworzone przez firmę z Przasnysza są niezwykle cenione przez profesjonalistów i często użytkowane. Wysoka jakość ich wykonania oraz dobrej jakości materiały zapewniają dużą trwałość nawet w rowerach przeznaczonych do jazdy profesjonalnej czy wyczynowej – a więc poddawanych znacznie większej eksploatacji.