Cechy i zalety roweru Trek

rower górski trek

Decydując się na zakup roweru rozważamy nasze potrzeby i możliwości. Często zapominamy o tym że są też rowery, które gwarantują nam maximum przyjemności z ich korzystania.

Jaka jest historia roweru trek?

rower trekFirma Trek zastała założona przez dwóch mieszkańców Stanów Zjednoczonych Dicka Burke i Bevila Hogga w 1976 roku Od samego początku rower trek miał być produktem wyjątkowym i skierowanym do ludzi poważnie traktujących jazdę na rowerze Producenci nie zakładali też możliwości masowej produkcji czy sprzedaży w supermarketach. Ich wyroby miały być oferowane tylko w sklepach profesjonalnie zajmujących się sprzedażą części rowerowych. Rowery charakteryzowały się stosunkowo małą wagą i duża starannością ręcznego wykonania. Dzięki temu firma trek zyskała popularność i uznanie klientów na całym świecie.

Co charakteryzuje ten produkt?

Konstrukcja rowerów trek ma za zadanie zapewnić maksymalny komfort ich użytkowników Osiągnięte to zostało poprzez wiele praktycznych rozwiązań. Najistotniejsze wydaje zastosowanie geometrii Dual sport, która gwarantuje wygodę codziennych dojazdów. Aluminiowa, niezwykle wytrzymała rama oraz amortyzowane widelce osadzone na 28” calowych kołach sprawiają, że rower jest produktem absolutnie wyjątkowym. Pozostałe komponenty są dopasowane do naszych oczekiwań, które maja za zadanie spełnić określone wersje rowerów.

Dla kogo jest ten produkt?

Na rynku można znaleźć całą gamę produktów ,dostosowanych do potrzeb klienta.

  • rowery full suspension dla osób lubiących pełne adrenaliny wyzwania
  • rowery szosowe dla osób początkujących jak i i wieloletnich użytkowników
  • rowery cross-country przeznaczone do wyścigów
  • rowery zjazdowe górskie chętnie wykorzystywane w bike parku
  • rowery ze wspomaganiem elektrycznym
  • czy też rowery turystyczne

Jak widać rowery trek to produkt, który spełni najbardziej wyrafinowane i zróżnicowane potrzeby klientów.