Liv – rowerowe nowości dla Pań

Liv

Liv powstało na potrzeby zaspokojenia rowerzystów płci żeńskiej. To firma, która jest odrębną marką tajwańskiego olbrzyma rowerowego Giant. Zajmuje się produkcją i dystrybucją nowoczesnych rowerów dla Pań. Słynie z rowerów górskich idealnie dopasowanych pod kobiece predyspozycje. Wiedzie prym na rynku w tej kategorii i dostarcza ciągłych nowości.

Góral typu Hardtail

Przeznaczona na rok 2023 najnowsza odmiana górskiego roweru Liv Tempt trzeciej już generacji dostarcza mnóstwo frajdy z jazdy. Jest to jednoślad, który zapewnia komfortową jazdę w terenie. Idealnie spisuje się na wycieczkach rowerowych po bezdrożach. Również jazda w mieście nie stanowi problemu. Opony nie wytwarzają nadmiernego obciążenia dla rowerzystki. Zastosowane koła 27,5 cala pozwalają na optymalne pokonywanie wzniesień i przeszkód miejskich takich, jak wysokie krawężniki. Rama wykonana w technologii Aluxx jest wytrzymała i w połączeniu z przednim amortyzatorem świetnie pracuje na wszelkich nierównościach.

Rower Górski Liv z pełnym zawieszeniem

Rowery od Liv z greenbike.pl używają kobiety startujące w profesjonalnych zawodach. W tym celu korzystają z dostępnych modeli takich jak Pique, Intrigue, czy Embolden. Te szalone maszyny potrafią dostarczać niesamowitych emocji podczas zdobywania kolejnych kilometrów na wymagających trasach. Trudne single tracki stają się mniej skomplikowane i można je szybciej pokonywać.

Słynne już mocne zawieszenia tych rowerów potrafią wybierać największe wyrwy i sprawiają, że droga staje się równiejsza. Wyposażone w przednie i tylne amortyzatory o dużym skoku pomagają zdobywać miejsca na podiach. Są to lekkie rowery typu XC, które mają regulowaną sztycę. W razie potrzeby na stromych szlakach jednym przyciskiem można schować dropper i wykorzystać w pełni swoją moc przenoszoną na pedały.