Dla kogo jest rower Gravel?


Rowery typu Gravel zdobywają coraz większą popularność, dlatego też warto dokładnie im się przyjrzeć. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, dla których rowerzystów rowery Gravel są najlepszym wyborem i czym one się wyróżniają na tle konkurencyjnych modeli.

Co warto wiedzieć?

Rower Gravel to nic innego jak wygodny rower szosowy, który posiada nieco szersze opony. Jednoślady tego typu wyróżniają się również zdecydowanie bardziej wyprostowaną pozycją za kierownicą oraz nieco większym rozstawem kół. W wielu modelach istnieje możliwość założenia bardzo szerokich opon i dodatkowego bagażnika.

Dla kogo są rowery Gravel?

Oryginalne rowery Gravel są najlepszym wyborem dla tych osób, które poszukują idealnej alternatywy dla popularnych szosówek albo rowerów przełajowych. Osoby, które preferują w pierwszej kolejności kierownice typy baranek jak najszybciej powinny zapoznać się z jednośladami typu Gravel. To właśnie dzięki tym niesamowitym rowerom będzie można pokonać setki kilometrów na różnego typu nawierzchniach.

Szeroka i różnorodna oferta

W dzisiejszych czasach praktycznie każdy szanujący się producent ma w swojej ofercie sprzedażowej rowery gravelowe, które błyskawicznie znikają z półek sklepowych. Ich olbrzymim plusem jest to, że w prosty sposób można wymienić opony. Oryginalny rower Gravel to tak naprawdę szosówka, przełajówka i rower wyprawowy w jednym. Dla kobiet najlepszym wyborem będą nowoczesne rowery w fitnessowym wydaniu, które doskonale nadają się do codziennych treningów na świeżym powietrzu.