Giant światowym liderem rowerowym

Sprzedaż rowerów na rynku światowym osiąga coraz większą liczbę sztuk. W 2011 roku sprzedano ponad 20 milionów rowerów, a ta liczba do dnia dzisiejszego znacznie urosła.
Polska na rynku wygląda coraz lepiej, jednak daleko jej jeszcze do światowych gigantów – Danii i Holandii.

Rowery Giant – komponenty


Rowerki marki Giant stworzone są z najwyższej jakości komponentów, które zapewniają rowerzystom świetny komfort jazdy i niezapomniane wrażenia. Rowery marki składają się między innymi z:
– hamulców – tarczowe hamulce Giant lub Giant Conduct
– ochrony ramy – trójkątnej
– kierownice – zintegrowane z mostkiem lub karbowane
– łożyska sterów
– pedały platformowe
– wsporniki siodła i kierownicy
– opony
– dętki
– koła

Firma Giant powstała w 1972 roku, a do Polskie weszła w 1992 roku. Od samego początku wyróżniała ich innowacja i wiedza na temat produkcji, która w bardzo krótkim czasie pozwoliła im wzbić się na sam szczyt popularności. Nie zawiedli zaufania swoich klientów z roku na rok produkując rowery z coraz to lepiej opracowanymi technologiami.
Rowery Giant (zobacz modele) dzięki zastosowanym opatentowanym technologiom nie mają sobie równych i zawsze to one wybierane są przez profesjonalnych rowerzystów, którzy cenią sobie jakość i solidne wykonanie.
Bezawaryjność proponowanych modeli sprawia, że klienci jeżdżący rekreacyjnie również kierują swoje potrzeby własnie w stronę tej marki o światowym, wysokim poziomie.